Unutmayın; Önlemek, Ödemekten Daha Maliyetsiz ve İnsânidir!

+90(262) 642 83 83

Bize bu numaradan ulaşabilirsiniz

EĞİTİMLER

EĞİTİMLER

İLK YARDIM EĞİTİMLERİ

Sağlık Bakanlığı’ndan aldığımız yetki belgemiz ile İlkyardım Yönetmeliği hükümlerine uygun olarak tüm kurum ve kuruluşlarda bulundurulması zorunlu hale getirilen ‘Sertifikalı ilkyardımcı’ eğitimleri vermekteyiz. Eğitimlerimiz, eğitmen sertifikasına sahip konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Eğitimler 2 gün ve 16 saat(8+8) sürmektedir. Eğitim sonunda İl Sağlık Müdürlüğü tarafından sınav yapılmakta ve sınavda başarılı olanlara belgeleri düzenlenmektedir. Eğitimler işyerlerinde ve eğitim merkezimizde verilebilmektedir. Daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

İSG EĞİTİMLERİ

Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik 5'inci maddesine göre işveren, çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri ile ilgili;


a) Programların hazırlanması ve uygulanmasını,

b) Eğitimler için uygun yer, araç ve gereçlerin temin edilmesini,

c) Çalışanların bu programlara katılmasını,

ç) Program sonunda katılanlar için katılım belgesi düzenlenmesini sağlar.


Aynı yönetmeliğin 6'ncı maddesine göre işveren, çalışanlarına asgari Ek-1’de belirtilen konuları içerecek şekilde iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin verilmesini sağlar.

Aynı yönetmeliğin 10'uncu maddesine göre işveren, yıl içinde düzenlenecek eğitim faaliyetlerini gösteren yıllık eğitim programının hazırlanmasını sağlar ve onaylar.

Yukarıdaki açıklamalarda görüldüğü gibi eğitimler hakkında işverenlerin birçok yükümlülüğü bulunmaktadır. Bu eğitimleri mevzuata uygun olarak gerçekleştirmek ve belgelendirebilmek için Akademi OSGB'den destek alabilirsiniz.

Ayrıca mevzuat dışında işyerinize ve faaliyetlerinize özel eğitimler hazırlayabildiğimiz gibi, sizlerin talep ettiği herhangi bir konuda da eğitimler gerçekleştirebiliriz. Tüm eğitim hizmetlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Loactaion

Adresimiz

Sultan Orhan Mahallesi, Yeni Bağdat Caddesi 1122 Sokak No:9/B Gebze – KOCAELİ

Phone

Bize Ulaşın

Telefon : +90(262) 642 83 83

Fax : +90(262) 645 10 86

Email

E-mail Adresimiz

bilgi@ozelakademiosgb.com