Unutmayın; Önlemek, Ödemekten Daha Maliyetsiz ve İnsânidir!

+90(262) 642 83 83

Bize bu numaradan ulaşabilirsiniz

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Özel Akademi OSGB; 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununda geçen tanıma uygun olarak işyerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunmak üzere kurulan gerekli donanım ve personele sahip olan ve Bakanlıkça yetkilendirilen Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimidir.

Şirketimiz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve GüvenliğiGenel Müdürlüğü tarafından 476 belge numarası ile yetkilendirilmiş olup, 08/03/2013 tarihinde Kocaeli, İstanbul, Bursa, Yalova ve Sakarya illerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Gebze’de bulunan OSGB binamızda, tecrübeli ve mevzuata hâkim İşyeri Hekimleri ve İş Güvenliği Uzmanlarından oluşan ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ayrıca "Şirketimiz bir ÖZEL YÜZYIL HASTANESİ kuruluşudur. "

MİSYONUMUZ

- Çalıştığımız işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini “Önce İnsan” faktörünü göz önünde tutarak gerçekleştirmek,
- Koruyucu ve önleyici bir anlayışla, güvenli ortamda sağlıklı çalışma ortamını oluşturmak,
- İşyerlerinin kaliteli ürün ve hizmet üretmesine katkı sağlamak,
- Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
- Ve Sürekli kontrol ve denetimlerle hizmet sunulan işyerlerinde yönetimden alt kademeye kadar bütün çalışanlarda “Güvenlik Kültürü” bilincinin yerleştirilmesi amacımızdır.

VİZYONUMUZ

Hizmet sunduğumuz tüm işyerlerinde kaliteli ve güvenilir bir kurum olmak ve bu itibarımızı koruyarak bölgenin lideri olmak en büyük hedefimizdir.

HİZMET POLİTİKAMIZ VE İLKELERİMİZ

Özel Akademi OSGB olarak çalıştığımız işyerleri benimsenerek mevzuatın gerektirdiği tüm çalışmalar eksiksiz olarak gerçekleştirilir. Hizmet sözleşmelerinde yazılı olan çalışma süreleri dikkate alınmaksızın İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimlerimiz 7/24 iletişime açıktır. OSGB binamızda her türlü sorunuza net yanıt alabileceğiniz tecrübeli çalışanlarımız daima mevcuttur. Özel Akademi OSGB, işyerlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği alanında ihtiyaç duyduğu yada duyabileceği her konuda çözüm üretir ve işyerlerinin yanlarındadır.

Loactaion

Adresimiz

Sultan Orhan Mahallesi, Yeni Bağdat Caddesi 1122 Sokak No:9/B Gebze – KOCAELİ

Phone

Bize Ulaşın

Telefon : +90(262) 642 83 83

Fax : +90(262) 645 10 86

Email

E-mail Adresimiz

bilgi@ozelakademiosgb.com