İSCAR TÜRKİYE İLE SÖZLEŞMEMİZİ YENİLEDİK   - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve GüvenliğiHIZLI TEKLİF AL  İSCAR TÜRKİYE İLE SÖZLEŞMEMİZİ YENİLEDİK   - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve GüvenliğiİŞ GÜVENLİĞİ UZMANI SÜRE HESAPLAMA  İSCAR TÜRKİYE İLE SÖZLEŞMEMİZİ YENİLEDİK   - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve GüvenliğiİŞYERİ HEKİMİ SÜRE HESAPLAMA  İSCAR TÜRKİYE İLE SÖZLEŞMEMİZİ YENİLEDİK   - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve GüvenliğiDİĞER SAĞLIK PERSONELİ SÜRE HESAPLAMA
Özel Akademi OSGB

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

İSCAR TÜRKİYE İLE SÖZLEŞMEMİZİ YENİLEDİK

Yüzyıl Hastanesi Gebze ve AKADEMİ Ortak Sağlık Güvenlik Birimi; Kurumsal Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü Muhammet VURAL, 2016 yılından beri hizmet verdiğimiz Iscar Kesici Takım Tic. Firması ile 2019 dönemi İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri ile Hastane Hizmetleri konusunda anlaşma imzalamıştır.

Aynı zamanda, Beslenme ve Diyet Uzmanı Aslıhan KARA firmanın beyaz yaka çalışanlarına ‘’Sağlıklı Beslenme’’nin önemi üzerine bilgiler aktarmıştır.

Sağlıklı bir yaşamın sağlıklı beslenme ile mümkün olduğunu belirten Dyt. Aslıhan KARA özellikle ofis çalışanlarının diyet ile beraber egzersiz yapması gerektiğini belirtmiştir.