Anasayfa  - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve Güvenliği WEB SONUÇ Gebze OSGB   - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve GüvenliğiHIZLI TEKLİF AL Gebze OSGB   - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve GüvenliğiİŞ GÜVENLİĞİ UZMANI SÜRE HESAPLAMA Gebze OSGB   - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve GüvenliğiİŞYERİ HEKİMİ SÜRE HESAPLAMA Gebze OSGB   - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve GüvenliğiDİĞER SAĞLIK PERSONELİ SÜRE HESAPLAMA
Özel Akademi OSGB

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

Özel Akademi OSGB; 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununda geçen tanıma uygun olarak işyerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunmak üzere kurulan gerekli donanım ve personele sahip olan ve Bakanlıkça yetkilendirilen Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimidir.

Şirketimiz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından 476 belge numarası ile yetkilendirilmiş olup, 08/03/2013 tarihinde Kocaeli, İstanbul, Bursa, Yalova ve Sakarya illerinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Bugün Mobil Sağlık ve İş Sağlığı Güvenliği Hizmetlerinde 250 firmaya hizmet veren öncü bir Ortak Sağlık Güvenlik Birimi konumuna ulaşmıştır.

En büyük avantajımız 23 yıldır Gebze de hizmet veren ve Yüzyıl Pendik Hastanesi ile hizmet alanını genişleten köklü bir hastanenin kuruluşu olmamızdır. Bölgede iki hastanesi ile hizmet veren ve İş Sağlığı Güvenliği Hizmetleri dışında Hastane hizmetleri de sunabilen bir OSGB olmamız siz değerli firmalarımız açısından da önem arz etmektedir.

İş kazaları süreçlerinde 7-24 hizmet sunabilme anlaşma yaptığımız firmalarda personel ve birinci derece yakınlarına avantajlı hizmetler sunabilme imkanı olan bir OSGB olmamız klasik bir hizmet anlayışından uzak müşteri odaklı bir anlayışta ilerlediğimizin göstergesidir.

Gebze’de Yüzyıl Hastanesinin Acil Servis Birimi karşısında bulunan OSGB binamızda, tecrübeli ve mevzuata hâkim Mobil Sağlık Ekibi,  İşyeri Hekimleri ve İş Güvenliği Uzmanlarından oluşan ekibimizle hizmetinizdeyiz. 

"Şirketimiz bir ÖZEL YÜZYIL HASTANESİ kuruluşudur. "