Anasayfa - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve Güvenliği WEB SONUÇ Kalite Politikamız  - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve GüvenliğiHIZLI TEKLİF AL Kalite Politikamız  - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve GüvenliğiİŞ GÜVENLİĞİ UZMANI SÜRE HESAPLAMA Kalite Politikamız  - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve GüvenliğiİŞYERİ HEKİMİ SÜRE HESAPLAMA Kalite Politikamız  - Özel Akademi OSGB - Gebze OSGB - İş Sağlığı ve GüvenliğiDİĞER SAĞLIK PERSONELİ SÜRE HESAPLAMA
Özel Akademi OSGB

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

Özel Akademi OSGB olarak çalıştığımız işyerleri benimsenerek mevzuatın gerektirdiği tüm çalışmalar eksiksiz olarak gerçekleştirilir. Hizmet sözleşmelerinde yazılı olan çalışma süreleri dikkate alınmaksızın İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimlerimiz 7/24 iletişime açıktır. 

OSGB binamızda her türlü sorunuza net yanıt alabileceğiniz tecrübeli çalışanlarımız daima mevcuttur. Özel Akademi OSGB, işyerlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği alanında ihtiyaç duyduğu ya da duyabileceği her konuda çözüm üretir ve işyerlerinin yanlarındadır.

Çapraz Denetleme Anlayışımız:  İşletme körlüğü oluşmaması ve verilen hizmetin güncel mevzuatın gerektirdiği bir halde sunulabilmesi açısından kendi iç denetimlerimizi planlayarak saha çalışmaları yürütüyoruz.. Tüm bu çalışmalar da firma ile işbirliği içerisinde hem kendi ekibimize hem de firmalarımıza değer katarak planlamalar yapıyoruz.

Amacımız; dinamik bir yapıda olan ve her gün biraz daha rekabet ortamının arttığı iş dünyasında;

 • Mevzuata uygun çalışmalar yürüterek kaza sıklık oranlarının düşük olduğu güvenli ve yaşanılır bir çalışma ortamı sağlamak,
 • İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarımız ile insan- çevre sorunları nedeniyle ortaya çıkan kayıpları önlemek,
 • Mevzuat, yasa ve insani kuralların gerektirdiği uygulamaları tam ve eksiksiz gerçekleştirmek,
 • Hizmet verdiğimiz kurumların kalite sistemlerine değer katarak verimliliğini arttırmak